Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: updated
af: opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Add
af: Voeg by

en: Libraries
af: Biblioteke
