Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Machine name
be: Машынная назва
