Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: API key
da: API-nøgle

en: Machine name
da: Internt navn

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Places
da: Steder
