Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: updated
de: aktualisiert

en: created
de: erstellt

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Add
de: Hinzufügen

en: Google Map
de: Google Karte

en: API key
de: API-Key

en: Visualization
de: Visualisierung

en: Services
de: Dienste

en: Machine name
de: Systemname

en: Geometry
de: Geometrie

en: Libraries
de: Bibliotheken

en: Places
de: Orte
