Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Services
gl: Servizos

en: Machine name
gl: Nome de sistema
