Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો
