Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: updated
id: diperbarui

en: Edit
id: Sunting

en: Add
id: Tambah

en: API key
id: Kunci API

en: Services
id: Layanan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Libraries
id: Pustaka
