Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: updated
ja: 更新

en: created
ja: 作成日

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Services
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Libraries
ja: ライブラリ
