Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: updated
ka: განახლებულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება
