Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە
