Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Libraries
lt: Bibliotekos
