Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: updated
no: oppdatert

en: created
no: opprettet

en: Edit
no: Rediger

en: Label
no: Etikett

en: Add
no: Legg til

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Libraries
no: Bibliotek
