Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस
