Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: updated
nn: oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
