Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: API key
pl: Klucz API

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Services
pl: Serwisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Places
pl: Miejsca
