Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: Machine name
fa: نام دستگاه
