Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создано

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Add
ru: Добавить

en: API key
ru: API-ключ

en: Services
ru: Службы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: Geometry
ru: Геометрия

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Places
ru: Места
