Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: updated
sk: aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: API key
sk: API kľúč

en: Services
sk: Služby

en: Machine name
sk: Strojový názov
