Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు
