GovCMS8 (8.x-1.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
