GovCMS8 (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Heading
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Events
lt: Įvykiai

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Square
lt: Kvadratas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: First
lt: Pirmas

en: Info
lt: Informacija

en: Style
lt: Stilius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Featured
lt: Svarbus

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Library
lt: Biblioteka

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
