GovCMS8 (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Read more
eo: Legu pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Created
eo: Kreita

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Items
eo: Eroj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Asc
eo: kreske
