GovCMS8 (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Read more
ca: Llegeix més

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Teaser
ca: Resum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Layout
ca: Disposició

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Blog
ca: Bloc

en: Square
ca: Quadrat

en: Last
ca: Darrer

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Attachments
ca: Adjunts

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: First
ca: Primer

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: News
ca: Notícies

en: Apply
ca: Aplica

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Embed
ca: Incrustra

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Library
ca: Biblioteca

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
