GovCMS8 (8.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (67 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Place
el: Τόπος

en: Image
el: Εικόνα

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Event
el: Συμβάν

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Components
el: Συστατικά

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Last
el: Τελευταίο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: File Browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: First
el: Πρώτο

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Style
el: Στυλ

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Asc
el: Αύξ

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας
