GovCMS8 (8.x-1.0-beta8) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn
