GovCMS8 (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Place
mn: Байршил

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Blog
mn: Блог

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
