govCMS8 (8.x-1.00-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: Categories
mn: Бөлүктер

en: Search
mn: Дилээри

en: Add content
mn: Утканы немээри

en: Page
mn: Арын

en: Blog
mn: Блог
