govCMS8 (8.x-1.00-alpha5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Categories
is: Bólkar

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Location
is: Pláss

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Blog
is: Blogga

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Publish
is: Gev út

en: Save and continue
is: Goym og halt áfram
