GovCMS8 (8.x-1.00-alpha6) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Archive
sr: Архива

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Draft
sr: Предлог

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: Create New Draft
sr: Направи нови предлог

en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог
