GovCMS8 (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Place
mr: स्थळ

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Layout
mr: मांडणी

en: Upload
mr: अपलोड

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
