govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: mobile
he: ניידים

en: Pagination
he: דפדוף

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Main page content
he: תוכן

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
