govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Footer
is: Fótur

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
