govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Footer
ja: フッター

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: Pagination
ja: ページ送り

en: wide
ja: 広

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: First page
ja: 先頭ページ

en: narrow
ja: 狭小
