govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
