govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio
