govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
