govCMS8 UI (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: wide
oc: espandit

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
