GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်
