GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Custom Settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dark
nl: Donker

en: -none-
nl: -geen-

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current
