GovCMS8 Starter Theme (GOV.AU UI-Kit based) (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Tabs
fr: Onglets

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Enter search terms
fr: Entrer les termes de recherche

en: Custom Settings
fr: Paramètres personnalisés

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Dark
fr: Sombre

en: -none-
fr: -aucun-

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page
