GovDelivery Bulletins (8.x-1.10) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Submit
da: Indsend

en: disabled
da: deaktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Expires
da: Udløber

en: Queue
da: Kø

en: Item ID
da: Element-ID
