GovDelivery Bulletins (8.x-1.10) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Submit
it: Invia

en: disabled
it: disattivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Created
it: Creato

en: Data
it: Dati

en: Item ID
it: ID elemento
