GovDelivery Bulletins (8.x-1.10) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Submit
lt: Siųsti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Data
lt: Duomenys
