GovDelivery Bulletins (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
