GovDelivery Bulletins (8.x-1.10) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Data
th: ข้อมูล
