GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Submit
el: Υποβολή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Expires
el: Λήγει

en: Data
el: Δεδομένα

en: Item ID
el: ID αντικειμένου
