GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Submit
fi: Lähetä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Created
fi: Luotu

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Queue
fi: Jono

en: Item ID
fi: Artikkelin ID
