GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: Submit
hi: जमा करें

en: disabled
hi: अक्षम

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Created
hi: निर्मित

en: Item ID
hi: आइटम आईडी
