GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Submit
hr: Pošalji

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Expires
hr: Ističe
