GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Submit
hu: Beküldés

en: disabled
hu: tiltott

en: Settings
hu: Beállítások

en: Created
hu: Létrehozva

en: Expires
hu: Lejár

en: Process queue
hu: Várakozási sor feldolgozása

en: Data
hu: Adat

en: Queue
hu: Várólista

en: Item ID
hu: Elem azonosítója
